قدرت تغذیه ای سلول های بنیادی بزرگسالان – تقویت کننده سلول های بنیادی طبیعی و سلامتی شما

تغذیه سلول های بنیادی بزرگسالان اولین تقویت کننده سلول های بنیادی طبیعی در جهان است و  انتشار طبیعی سلول های بنیادی بزرگسالان را پشتیبانی می کند که ، بازسازی ، تجدید و جوان سازی بدن را در پی دارد. مطالعات متعدد انجام شده توسط تیم های مختلف علمی در سراسر جهان ، از جمله موسسه ملی بهداشت ، به وضوح ثابت کرده است که هرچه سطح سلول های بنیادی در گردش خون بیشتر باشد ، توانایی بدن در حفظ سلامت بهینه، بهتر است.
 یک انتشار اخیر در مجله پزشکی New England گزارش داد که سطح سلولهای بنیادی در خون یکی از بهترین شاخص های سلامت قلب و عروق است.  ثابت شده افزایش تعداد سلولهای بنیادی در خون از بسیاری جهات باعث بهبود سلامتی می شود.
 این تغذیه سلول های بنیادی از انتشار طبیعی سلول های بنیادی به میزان ۲۵-۳۰٪ پشتیبانی می کند ، که قطعاً به بدن در حفظ سلامت مطلوب کمک می کند. 
تغذیه سلول های بنیادی بزرگسالان – تقویت کننده طبیعی سلول های بنیادی ، پشتیبانی روزانه برای حفظ سلامتی مطلبوب، است.
 این برای همه کسانی است که می خواهند به بدن خود تقویت بیشتری در جهت تجدید روزانه سلول ها در سراسر بدن بدهند. این برای هر کسی که به حمایت از سیستم نوسازی طبیعی بدن خود علاقه مند است وجود دارد.
 سلولهای بنیادی در گردش می توانند به اندامهای مختلف رسیده و به سلولهای آن عضو تبدیل شوند و به چنین اندامی کمک می کنند تا سلامتی مطلوب را بازیابد.
 اکتشافات علمی اخیر نشان داده است که تعداد سلولهای بنیادی در گردش یک عامل کلیدی است. هرچه تعداد سلولهای بنیادی در گردش بیشتر باشد ، توانایی بدن در بازسازی خود بیشتر است.

منبع = http://www.stem-cells-news.com

همچنین ببینید

کشف نورون های ریاضی در مغز

امروزه انجام محاسبات ساده ریاضی برای هر کدام از ما امری ساده و آسان است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *