بهبود نارسایی احتقانی قلب و کاردیو میوپاتی با تزریق سلول های بنیادی

تحقیق سلول های بنیادی برای درمان کادیو میوپاتی
تحقیق بر روی سلول های بنیادی بزرگسال معجزه ای دیگر را شکل داده است و این نتیجه برای کسانی با ارزش است که کاردیومیو پاتی و گرفتگی عروق در آنها گسترش پیدا کرده است.
کشیش رنگین پوست Dan jackson گزارش داده است که بعد از استفاده از درمان سلول های بنیادی با استفاده از سلول های بنیادی بزرگسال برون ده قلب او بیش از ۲ برابر شده است. زمانی که گسترش کاردیو میو پاتی درDan باعث شد تا برون ده قلب او به ۲۱ درصد برسد و دچار نارسایی احتقانی قلب شود. او متوجه به وجود آمدن مشکلی در بدن خود شده بود . پسرش دوک برای کمک از اینترنت استفاده کرد .
Ves cell سلول های بنیادی بزرگسال برای درمان بیماری قلبی
این زمانی بود که سلول های بنیادی بالغ ves cell با روش theravitae استخراج شد. theravitae از سلول های بنیادی خود بیمار برای درمان بیماری قلبی و بیماریپیرامون شریان استفاده کرد. با این حال پول هنوز یک مسئله بود . دوک با جمع آوری کمک های مالی متعدد به یافتن درمانی با استفاده از سلول های بنیادی کمک کرد.
Dan و همسرش در نوامبر برای درمان با سلول های بنیادی به تایلند سفر کردند، که در آن سلول های بنیادی بزرگسال را به درون عضله ی قلبش تزریق کردند.
قبل از درمان با سلول های بنیادی بزرگسال برون ده قلب ۲۱ درصد بود؛ بعد از درمان با ves cell سلول های بنیادی کسر برون ده قلب به ۵۰ درصد رسید.
آقای Dan درباره ی کار دیو میوپاتی گفت این درمان باید برای چندسال روی قلب من خوب کار کند. و این فقط یک درمان کوتاه مدت نیست.
جکسون گفت: زندگی من در دستان خداست و به خاطر اوست که ما اعتماد به نفس برای زندگی آینده را داریم ما از پزشکان برای انجام این کار بسیار سپاس گزاریم اما بالاتر و فراتر از آن خداوند به ما نیرو می دهد.
آنها این عمل را بسیار موفقیت آمیز در نظر گرفتند . او گفت من درباره آن تردید داشتم . اما من خوشحالم که این کار را انجام دادم . من در اینجا در حال برنامه ریزی برای مدت طولانی هستم.
ما کارهایی برای انجام دادن داریم. من عاشق کارم به عنوان سرپرست زندان هستم . من همچنین عاشق صرف کردن زمان با نو هایم هستم.
دومین سرپرست تحت درمان با سلول های بنیادی خودش برای گسترش کاردیو میوپاتی
باور این سخت است اما دن جکسون اولین سرپرستی نیست که برای کمک به وسیله ves cell سلول های بنیادی برای گسترش کاردیو میوپاتی اش به تایلند سفر کرد.
کشیش مایک رامبل از فلوریدا کسی که من در ماه گذشته دسامبد تحت پوشش قرار دادم. همچنین به تایلند رفت و با ves cell تحت درمان قرار گرفت.
برون ده قلب مایک بعد از اینکه سلول های بنیادی بزرگسالش به عضله قلبش تزریق شد بین ۱۰ تا ۳۰ درصد بهتر شد.

درباره‌ی Mahdiehfrn009

مهدیه فراهانی هستم ، عضو خانوده سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه شاهد ، امیدوارم از اخبار به روز دنیای زیبای سلول های بنیادی لذت ببرید

همچنین ببینید

کشف نورون های ریاضی در مغز

امروزه انجام محاسبات ساده ریاضی برای هر کدام از ما امری ساده و آسان است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *