چین سگ پلیس را شبیه سازی می کند!

یک محقق با Kunxunارتباط برقرار می کند، یک سگ کلون شده از یک سگ پلیس (در پکن ، کشورچین) .عکس در22فوریه سال2019گرفته شده است . مجله China daily این تصویرتوسط شخص ثالث ارائه شده است.خارج ازچین.
دانشمندان ایالت یون نان درجنوب غربی چین،کلون هایی راکه سگ های پلیس شرلوک هلمز نامیده می شوند ، شبیه سازی می کنند . رسانه های دولتی در روز چهارشنبه گزارش دادند که دریک برنامه ، آن ها امیدوارند که زمان وهزینه های آموزش برای سگ های پلیس کاهش یابد .
سگی کهKunxunنامیده شد توسط یه شرکت بیوتکنولوژی به نام Sinogeneواقع در پکن ودانشگاه کشاورزی یون نان باحمایت وزارت امنیت عمومی،از سگ های پلیس اسنیفر کلون شد.

معاون مدیرکل این شرکت ، Zhoa Jianping ، گفت :”Sinogeneامیدوار است که بتواند تولید سگ های کلونی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا زمان آموزش سگ پلیس را کاهش دهد .” وی افزود که هزینه های بالای کلون کردن مانع این اقدام شده است .
طبق گزارش روزنامه رسمی چین اکنون Kunxun سه ماهه است و تحت آموزش گسترده ای در زمینه تشخیص مواد مخدر قرار خواهد گرفت و زمانی که به 10ماه برسد،یک پلیس کاملامستقل خواهدشد.
به نقل قول از یک متخصص حیوانات دردانشگاه یون نان :” آموزش معمولا حدود 5سال طول می کشد و هزینه بالغ بر500000یوان بدون تضمین موفقیت است. ” در این مقاله به این موضوع که برای چه تعداد سگ کاون شده هزینه خواهند کرد اشاره ای نشده است .
دانشمندان کره ی جنوبی اولین سگ کلون شده ی جهان را در سال2005ایجاد کردند و دو سال بعد ، این کشور شروع به استفاده سگ های کلون شده به منظور شناسایی مواد مخدر کرد .

https://uk.reuters.com

همچنین ببینید

پچ سلولهای بنیادی چاپ سه بعدی شده به قلب شکسته کمک می کند!

تیمی از محققان مهندسی زیست پزشکی، با نظارت دانشگاه Minnesota، یک پچ(قطعه) چرخشی با چاپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *